با ما تماس بگیرید...
02140339881

درباره ما

دنیای فضای مجازی روز به روز در حال گسترش است و فروشگاه های اینترنتی هم هرروز بیشتر به دنبال خدمت رسانی به کاربران هستند. فروشگاه های کوچک و بزرگی که محصولات مختلف را با توضیحات و مشخصات کامل به همراه تصاویر اجناس به کاربران عرضه می کنند تا مشتریان مجازی بتوانند با دیدی بازتر به دنبال خرید از فروشگاه های اینترنتی باشند. در این دنیای مجازی هرکس با کاربران صادق تر باشد و بتواند خدمات بهتری ارائه دهد قطعا موفق تر خواهد بود. مشتریان به دنبال محصولات با کیفیت با قیمت پایین خواهند بود. 

ما در آسان الکتریک با توجه به سابقه ای که گذشته داشته و تجربیاتی که به واسطه وجود پدرانمان کسب کرده ایم به دنبال توسعه فعالیت هایمان در فضای مجازی بوده ایم و از 15 اسفندماه سال 1398 فروشگاه اینترنتی آسان الکتریک را کلید زدیم. سال ها بود که در فضای مجازی فعالیت داشتیم اما حالا تیمی بسیار جوان را کنار هم جمع کرده ایم تا علاوه بر گسترش فعالیت هایمان در زمینه های مختلف بتوانیم خدماتی در شان کاربران ایرانی ارائه دهیم. 

هدف ما همیشه صداقت بوده و سعی داریم محصولاتمان را با بهترین و پایین ترین قیمت ممکن به فروش برسانیم. قطعا تیم جوان آسان الکتریک راه بسیار طولانی و پر پیچ و خمی را پیش رو دارد اما با پشتوانه تجربیاتی که از گذشته کسب کرده و مشتریان مختلفی که در سراسر کشور داریم سعی خواهیم کرد بهترین خدمات ممکن را به کاربران ارائه دهیم.

مشخصا از گذشته فعالیت ما در زمینه فروش و خدمات مربوط به برق ساختمان و وسایل الکتریکی بوده اما حالا روز به روز دامنه فعالیت هایمان در حال افزایش است. به زودی این خدمات و محصولات همه در آسان الکتریک در معرض دید کاربران قرار خواهند گرفت. با تلاش شبانه روزی این تیم جوان و با یاری خداوند متعال قدم هایی که برداشته ایم به نتیجه خواهد رسید و حاصل این به نتیجه رسیدن، علاوه بر توسعه بیشتر فروشگاهمان، خدمات هرچه بهتری است که به مشتریان عزیز خواهیم داد. ما نیاز به حمایت کاربرانی داریم که هر روز به آسان الکتریک سر می زنند و علاوه بر مشاهده و خرید محصولاتمان نظراتشان را با ما در میان می گذارند. تولید محتوای با کیفیت که شامل عکس، توضیحات مختلف در مورد محصولات، تجربه استفاده از محصولات، مشخصات هریک از اجناس به صورت کامل و ده ها مورد دیگر خواهد بود اولین و مهم ترین هدفی است که همیشه سرلوحه کارمان در آسان الکتریک بوده و قرار است با همین تولید محتوا و رفتار صادقانه خودمان را هرچه بهتر به کاربران معرفی کنیم. ما هزینه خواهیم کرد تا مشتریان بهترین خدمات را پیش روی خود ببینند. 

تیم جوان ما می خواهد آسان الکتریک را به قله ای از موفقیت برساند که در زمینه های فعالیت به عنوان بهترین ها مطرح باشد و به یاری خداوند متعال و با تلاش شبانه روزی این امر محقق خواهد شد.

فروشگاه ما علاوه بر فضای مجازی به صورت حضوری هم پذیرای مشتریان محترم خواهد بود. آدرس و لوکیشن فروشگاه برای خرید حضوری در پایین همین صفحه و صفحه ارتباط با ما در اختیار کاربران قرار دارد تا هرزمان لازم شد ما به صورت مستقیم و حضوری در خدمت مشتریان گرامی باشیم.